Anmälan till våra aktiviteter - Klicka här
SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta. Här kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
IFK Haninge
Fotboll

Matcher
APRIL 2024
 
07
16:30
sön
16:30    
Enskede IP 3
Enskede IK Platina - IFK Haninge J7  -  5  
 
14
15:00
sön
15:00    
Brandbergens IP 1
IFK Haninge J - IFK Aspudden-Tellus Gul 43  -  7  
 
21
11:00
sön
11:00    
Boovallen 12
Boo FF 8 - IFK Haninge J3  -  0  
 
28
15:00
sön
15:00    
Brandbergens IP 1
IFK Haninge J - Högdalens AIS 111  -  4  
MAJ 2024
 
05
09:30
sön
09:30    
Eriksdals BP 1
Hammarby IF FF 6 vit - IFK Haninge J10  -  3  
 
12
13:30
sön
13:30    
Brandbergens IP 1
IFK Haninge J - IFK Stockholm FK 34  -  7  
 
18
15:00
lör
15:00    
Brandbergens IP 1
IFK Haninge J - Segeltorps Idrottsförening Fotboll Vit10  -  8  
 
25
10:30
lör
10:30    
Hägerstensåsens BP 12
Mälarhöjden-Hägersten FF 4 - IFK Haninge J1  -  2  
JUNI 2024
 
02
15:00
sön
15:00    
Brandbergens IP 1
IFK Haninge J - Stuvsta IF 54  -  2  
 
07
19:30
fre
19:30    
Årstagårdens BP 1
Årsta FF 2 - IFK Haninge J6  -  7  
 
16
13:30
sön
13:30    
Brandbergens IP 1
IFK Haninge J - Älvsjö AIK FF 45  -  3  
AUGUSTI 2024
 
11
10:30
sön
10:30    
Kämpetorps BP 1
Älvsjö AIK FF 4 - IFK Haninge J  -      
 
18
15:00
sön
15:00    
Torvalla IP 4
IFK Haninge J - Årsta FF 2  -      
 
25
13:00
sön
13:00    
Stuvsta IP 12
Stuvsta IF 5 - IFK Haninge J  -      
SEPTEMBER 2024
 
01
12:00
sön
12:00    
Torvalla IP 4
IFK Haninge J - Mälarhöjden-Hägersten FF 4  -      
 
08
09:00
sön
09:00    
Segeltorps IP 12
Segeltorps Idrottsförening Fotboll Vit - IFK Haninge J  -      
 
14
13:30
lör
13:30    
Vårbergs IP 21
IFK Stockholm FK 3 - IFK Haninge J  -      
 
22
12:00
sön
12:00    
Torvalla IP 4
IFK Haninge J - Hammarby IF FF 6 vit  -      
 
29
12:30
sön
12:30    
Hagsätra IP 12
Högdalens AIS 1 - IFK Haninge J  -      
OKTOBER 2024
 
05
16:00
lör
16:00    
Torvalla IP 4
IFK Haninge J - Boo FF 8  -      
 
12
11:00
lör
11:00    
Västberga IP 11
IFK Aspudden-Tellus Gul 4 - IFK Haninge J  -      
 
20
16:30
sön
16:30    
Torvalla IP 4
IFK Haninge J - Enskede IK Platina  -